fbpx

Весілля

про мене

  • Офіційний весільний реєстратор з можливістю виїзду на акредитовану локацію.
  • Ведуча весільної церемонії на каналі 1+1 в телепроєкті “Одруження наосліп” в 3, 4,5,6,8 сезонах
  • Співзасновник «Асоціації Ведучих та Церемоніймейстерів України».
  • Радіоведуча шоу «Краще шоу» на Київ ФМ 98,0.
  • Автор передачі «Жіночий почерк з Катею Красниковою».
  • Автор курсу для дівчат- ведучих «Церемоніймейстер як покликання».
  • Одна з найбільш затребуваних весільних ведучих країни.
  • Єдиний медійний церемоніймейстер України.

Привіт, мене звати Катя Краснікова, і окрім усіх моїх регалій, про які я написала, я б хотіла розповісти тобі, чому церемонія така важлива на вашому весіллі і чому церемоніймейстер- це хтось більше, ніж просто ведучий.

Для мене слово «кохання» - це не простий звук, і я, перебуваючи в шлюбі з коханою людиною понад 7 років, точно розумію, що сім'я- це колосальна праця, і в першу чергу над собою. За цей час у нас з чоловіком були різні моменти, але, незважаючи ні на що, ми разом і продовжуємо щиро любити одне одного, як і на початку нашого шляху. На початку наших стосунків, в нас не було нічого. Нічого, крім справжніх почуттів та щирого бажання створити сім'ю! Я можу по-справжньому назвати себе самодостатньою та щасливою жінкою в шлюбі, адже ми з чоловіком власноруч створюємо історію нашого кохання і нашої сім’ї.
Мої бабуся з дідусем прожили разом більше 50 років і до останнього подиху трималися за руки, знаходячи спільну мову та теплі слова одне для одного.

11 років

проведення церемоній для пар

5 років

медійної роботи в ролі церемоніймейстера

470 пар

щасливих пар!

У більшості моїх молодят вже є дітки, у багатьох навіть двоє та троє! Щиро пишаюся цим, і з насолодою переглядаю фото моїх пар які я одружила!

Я кажу «моїх», оскільки дійсно за час підготовки до весілля та церемонії ми настільки зближуємося, що стаємо справжніми друзями. І я це теж дуже ціную!
Я щиро продовжую вірити в кохання, і мої переконання ні за що не зміняться!
Я дуже хочу, щоб із кожним днем ​​моїх молодят ставало все більше!
Я дуже хочу створити для вас по-справжньому красиву авторську церемонію, абсолютно унікальну і не схожу на інші!

Я
Катя
Краснікова

Тож з нетерпінням чекаю на зустріч з вами, дзвоніть прямо зараз +38 093 994 25 78 і ми разом створимо церемонію вашого весілля враховуючи всі побажання та навіть найменші дрібнички!